Wandelkalender

Wandelkalender

 

Voor alle wandelingen zie in Walking

 

ZONDAG 23 SEPTEMBER 07- 15 uur

21ste Scherpgemetentocht

Bavostappers Zittaart vzw(1046)

Afstanden:4-7-12-15-19-25-33-43km

Start:PZ Meerhaut Zittaart, Lindestraat 22

Meerhout- Zittaart

 

ZONDAG 23 SEPTEMBER 07.30- 15 uur

Najaarstocht

WS De Dauwstappers vzw(1033)

Afstanden: 5-10-15-20-25-30km

Start: Basisschool De Wilg, Eikhof 20

Lint

 

ZONDAG 30 SEPTEMBER 08- 15 uur

25e Parkentocht

W.K. Noordergouw Brasschaat vzw (1033)

Afstanden:5-10-12-13-15-20-25-28km

Start: Zaak D' Ouwe Kerk Lage Kaart 644

Brasschaat

 

ZONDAG 30 SEPTEMBER 07- 15 uur

10e Bamiswandeltocht

WSV Ivas Itegem vzw (1059)

Afstanden: 5-10-15-20-25-30km

Start: Parochiecentrum O.L. Vrouw

Bouwelsesteenweg 197, Nijlen

 

ZONDAG 07 OKTOBER 07- 15 uur

16e Wandeling tussen Nete en Demer

De Lustige Stappers 4054)

Afstanden: 6-8-13-18-22-30km

Start:Parochiezaal Stationstraat, Ramsel

 

ZONDAG 07 OKTOBER 08- 15 uur

42e Internationale Wandeltocht

WSV Club 76 Merksem (1007)

Afstanden:5-10-15-20-30-42km

Start:Parochiecentrum Sint- Martinus

Sint- Jozeflei, Westmalle

 

ZONDAG 07 OKTOBER 07- 15 uur

Maneblusserswandeling in en rondom Mechelen

W.C Opsinjoorke Mechelen vzw(1129)

Atanden: 6-11-16-21-26-31km

Start: School Buslleyden Campus Botaniek

Augustijnenstraat 92, Mechelen

 

ZONDAG 14 OKTOBER 07.30- 15 uur

27e Rose Gronontocht- Walk 2 Gether

WC. De Sint- Jansstappers (1287)

Afstanden: 6-12-18-25-35km

Start: Parochiecentrum, Sint- Jansstraat 146

Essen

 

ZONDAG 14 OKTOBER 07.30- 15 uur

29e Ter Elsttocht

WSV Neteland Duffel vzw (1037)

Afstansden: 6-12-15-20-24-30km

Start: Gildenhuis, Stationstraat 1, Duffel

 

ZONDAG 21 OKTOBER 7.30- 15 uur

50ste Oktober (fest) marsen

WC Kadee Bornem (1018)

Afstanden: 6-10-15-20-25-30-50km

Start: CC Ter Dilft, Sint- Amandsesteenweg 43

Bornem

 

ZONDAG 21 OKTOBER 07.30- 15 uur

29ste Nete en Kastelentocht

WSV Berchlaer (1045)

Afstanden: 4-6-12-18-22-30km

Start: Ontmoetingscentrum P.C Ballaer

Markt 27 Berlaar

 

ZONDAG 21 OKTOBER 07- 15 uur

Zwalmpareltocht

Busuitstap Leden De Olympic-Stappers (zie Olympicske)

W.C. Scheldestappers Zngem vzw(3105)

Afstanden:6-10-15-21-30-36km

Start:Zwalmparel, Sportlaan Zwalm

 

ZONDAG 28 OKTOBER 08- 15 uur

30ste Kastelentocht- Winterwandeling

Herentalse WV vzw (1026)

Afstanden: 4-7-10-15-20-25-30km

Start: Parochiecentrum, Boerenkrijglaan, Westerlo

 

DONDERDAG 01 NOVEMBER 08- 15 uur

Sterbostochten

Merksemse WC De Stroboeren vzw (1056)

Afstanden:6-10-12-18-24-28-35km

Start: Sint- Godelievezaal, Achter d' Hoven 63

Wuustwezel

 

ZONDAG 04 NOVEMBER 07.30- 15 uur

13e Klein Peerkentocht

De Korhoenstappersvzw(1055)

Afstanden:5-7-12-16-20-25-32km

De Heischuur,Schuurhoven 2

Oud- Turnhout

 

ZONDAG 04 NOVEMBER 08- 15 uur

15e Octaaftocht

WSV Schelle vzw(1012)

Afstanden:4-7-12-17-21-28km

Start: T.A Den Biezerd, Wirixstraat 56

Niel

 

ZONDAG 04 NOVEMBER 07- 15 uur

Ijzermaeltocht

De Gruun Zipkes (1062)

Afstanden: 4-6-10-14-20km

Start:GC Ijzermael

Monseigneur Raeymaekerstraat

Westmeerbeek

 

ZONDAG 11 NOVEMBER 08- 15uur

4e Notelaarstocht

Wandelclub Kaddish vzw (1192)

Afstanden:6-10-13-16-21km

Start: De Vier Notelaars

Wijtschotbaan 12, Schoten

 

ZONDAG11 NOVEMBER 08- 15 uur

10e Pottenwandeling

Olense Pottenstappers (1601)

Afstanden: 5-7-13-20-22-30km

Start: Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51

Olen

 

ZONDAG11 NOVEMBER 08- 15 uur

Walk for Life

WSV De Schorrestappers (1402)

Afstanden:6-7-10-13-16-17-23km

Start: Kantine Rupelboom FC

Acacialaan, Boom

 

ZONDAG 18 NOVEMBER 08- 15 uur

Campinatocht

WSV Mol (1001)

Afstanden: 4-7-12-15-19-24km

Start: Zaal Tijl 4,Boeretangsedreef 69

Dessel

 

ZONDAG 18 NOVEMBER 08- 15 uur

Herfstwandeling

Bosgeuzen- Voorkempen vzw(1006)

Afstanden:6-9-12-16-21-25km

Start: Zaal Jeugd en Cultuur

Leo Baekelandstraat 10, Ekeren

 

ZONDAG 18 NOVEMBER 08- 15 uur

34e Herfsttochten

Wandel Mee Ruisbroek vzw (1151)

Afstanden:5-10-15-20-25-30km

Start:Krinkelzaal, Ruisbroek- Dorp 30a

Ruisbroek

 

TOP