Wandelkalender

Wandelkalender

 

Voor alle wandelingen zie in Walking

 

ZONDAG 11 NOVEMBER 08- 15uur

4e Notelaarstocht

Wandelclub Kaddish vzw (1192)

Afstanden:6-10-13-16-21km

Start: De Vier Notelaars

Wijtschotbaan 12, Schoten

 

ZONDAG11 NOVEMBER 08- 15 uur

10e Pottenwandeling

Olense Pottenstappers (1601)

Afstanden: 5-7-13-20-22-30km

Start: Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51

Olen

 

ZONDAG11 NOVEMBER 08- 15 uur

Walk for Life

WSV De Schorrestappers (1402)

Afstanden:6-7-10-13-16-17-23km

Start: Kantine Rupelboom FC

Acacialaan, Boom

 

ZONDAG 18 NOVEMBER 08- 15 uur

Campinatocht

WSV Mol (1001)

Afstanden: 4-7-12-15-19-24km

Start: Zaal Tijl 4,Boeretangsedreef 69

Dessel

 

ZONDAG 18 NOVEMBER 08- 15 uur

Herfstwandeling

Bosgeuzen- Voorkempen vzw(1006)

Afstanden:6-9-12-16-21-25km

Start: Zaal Jeugd en Cultuur

Leo Baekelandstraat 10, Ekeren

 

ZONDAG 18 NOVEMBER 08- 15 uur

34e Herfsttochten

Wandel Mee Ruisbroek vzw (1151)

Afstanden:5-10-15-20-25-30km

Start:Krinkelzaal, Ruisbroek- Dorp 30a

Ruisbroek

 

ZONDAG 25 NOVEMBER 08- 15 uur

21e Aawe Kleiretocht- 10e Herdenkingstocht

De Schorrestappers (1402)

Afstanden:7-10-15-21-28km

Start: APB De Schorre, Schommelei 1

Boom

 

ZONDAG 25 NOVEMBER 08- 15 uur

Adriaan Ghijstocht

WSV De Voskes vzw(1029)

Afstanden: 5-8-13-17-21km

Start: Zaal Berkemei, Berkemei 3

Vosselaar

 

ZONDAG 02 DECEMBER 08- 15 uur

Broekventjestocht

Vaartlandstappers (1110)

Afstanden: 4-7-12-18-25km

Start: Sport Vlaanderen Hazewinkel

Beenhouwerstraat 28, Heindonk

 

ZONDAG 02 DECEMBER 08- 15 uur

11e Kempense Ardennen Wandeldag

Wiekevorstse Stappers (1053)

Afstanden: 5-10-15-20-25-42km

Start: Café Sportbar Gemeentelijk Sportcentrum

Industriepark 3, Hulshout

 

ZONDAG 09 DECEMBER 08- 15 uur

Uilentocht- Walk- 2 Gether

WSV De Ranstuilen Ranst vzw (1017)

Afstanden: 4-8-12-17-20-25km

Start: Parochiezaal Oelegem, Venusstraat 10

Oelegem

 

ZONDAG 09 DECEMBER 06.30- 15 uur

13e Mieke Pap Route

De Ravelse Wandelaars (1060)

Afstanden: 5-8-12-15-18-22-25-30-34-42-50km

Start: De Boergondische Brouwerij

Weeldestraat 86, Weelde

 

ZONDAG 09 DECEMBER 6.30- 15 uur

13e Mieke Pap Route 7e Maraton

De Ravelse Wandelaars (1060)

Afstanden:5-8-13-18-22-25-30-34-42-50km

Start: Gemeentezaal Poppel, Dorp 30

Poppel

 

ZONDAG 16 DECEMBER 08- 15 uur

Smoutebollentocht- Winterserie A.P.W.C

Sint Michielstappers Brecht vzw (1035)

Afstanden: 4-7-11-14-18-22-25km

Start: Zaal De Eikel, Oude Veldstraat 4

Brecht

 

ZONDAG 16 DECEMBER 08- 15 uur

Kerststallentrip- DesSchel stapt het af

WSV Des Schel

Afstanden: 5-10-15-20-25km

Start: Scholleke Brasel

Brasel 2, Dessel

 

ZONDAG 23 DECEMBER 11- 19 uur

Antwerpen in de Winter

Provinciale Bestuurskern Antwerpen(1901)

Afstanden:4-5-7-9km

Start: Noorderpershuis (brouwerij Seefbier)

Indi√ęstraat 21, Antwerpen

 

ZONDAG 23 DECEMBER 08- 15 uur

Verdwenen Gehuchtjestocht

De Kleitrappers vzw(1013)

Afstanden:4-6-10-15-22km

Start: Clublokaal De Kleitrappers

Korte Veerstraat 2, Terhagen

 

ZONDAG 23 DECEMBER 08- 15 uur

Winterwandeling

Bosgeuzen- Voorkempen vzw(1410)

Afstanden: 6-12-16-22km

Start: Openluchtschool Dennenhof

De Rentfort 9, Schilde

 

ZONDAG 30 DECEMBER 08- 15 uur

Oliebollentocht

WSV DE Natuurvrienden- Zoersel (1410)

Afstanden: 6-12-20-25km

Start:FC Halle, Lotelinglaan

Halle

 

ZONDAG 30 DECEMBER 08- 14 uur

32e Eindejaarstochten

WVK Puurs vzw (1023)

Afstanden: 5-8-14-20km

Start:Gemeenschapshuis Vrededaal

L. Van Kerckhovenstraat 1, Puurs

 

TOP